wtorek, 26 lutego 2013

Suchy szampon Syoss do włosów szybko przetłuszczających się

OPIS PRODUCENTA
Syoss anti-grease, suchy szampon do włosów szybko przetłuszczających się, daje 1 dodatkowy dzień świeżości i zapobiega przetłuszczaniu się włosów bez konieczności ich mycia.


SKŁAD
Isobutane, Oryza Sativa Starch, Alcohol denat., Butane, Propane, Parfum, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Citronellol, Citral, Geraniol

POJEMNOŚĆ I KOSZT
13zł/200ml

STOSOWANIE
Połóż ręcznik na ramionach i dobrze rozczesz włosy, przed użyciem wstrząśnij dobrze pojemnik i rozpylaj krótkimi seriami z odległości 20cm. Masuj ręcznikiem głowę, a następnie wyczesz włosy. Usuń resztki szamponu jakie mogły pozostać strumieniem powietrza z suszarki. Zamknij korek po użyciu i przechowuj w suchym miejscu.

DZIAŁANIE
Przy nakładaniu produktu skóra głowy wydaje się być odświeżona, następuje lekko chłodzące, przyjemne  uczucie potęgujące wrażenie czystości. Pod względem konsystencji szampon ten przypomina lakier do włosów. Po dokładnym wyczesaniu włosów stają się one delikatnie podniesione u nasady a nadmiar sebum wydaje się być wchłonięty, więc podstawowa obietnica zostaje spełniona. Produkt posiada delikatny, przyjemny zapach (choć każdy może odbierać go inaczej). Co do przedłużania świeżości o 1 dzień, jeśli zobilgujemy powyższy szampon do dodatkowych 24 godzin świeżości, może się nie sprawdzić, ja jednak używam go rano w celu przedłużenia przyzwoitego wyglądu włosów aż do wieczornego mycia, czyli o około 12 godzin i w tym celu sprawdza się dobrze. Nadmienię, że posiadam raczej długie włosy (za łopatki), które po około 2 dniach zaczynają przetłuszczać się u nasady, zaś końcówki przesuszają się, więc suchego szamponu używam jedynie przy skórze głowy. Przy użyciu większej ilości może powodować pobielenie włosów przypominające siwiznę, więc lepiej aplikować go oszczędnie.
Jest to całkiem niezły produkt w przystępnej cenie, uważam, że warto wypróbować na sobie jego działanie, aczkolwiek nie wiem na ile dobrze sprawować będzie się przy włosach przetłuszczających się w ciągu kilku godzin od umycia, wydaje mi się, że może być dla nich za słaby. 

Na moich włosach działa nieźle, stosunek jakości do ceny jest odpowiedni, więc POLECAM.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz