wtorek, 29 lipca 2014

Sesja zdjęciowa ul.Gołębia/Planty/Liban


Udany weekend został zakończony jeszcze lepszym akcentem. W poniedziałek wraz ze znajomą poczyniłyśmy sesję zdjęciową. Pierwotnym zamierzeniem było stworzenie zdjęć stylizacji i dodatków celem wrzucenia na bloga, jednak, jak to bywa, zamysł rozmył się na rzecz czegoś ciekawszego. Cały czas dopiero uczę się pozować, także często miewam śmieszne miny, nierzadko również robię je celowo (skoro wychodzi śmiesznie, to niech przynajmniej będzie to zgodne z zamierzeniem :D). Nie zmienia to jednak faktu, że świetna ręka Marii sprawiła, iż jestem w stanie wyjść jak człowiek, co więcej, chętnie pokażę efekty sesji, która rozniosła się po całym mieście. Mało powiedzieć, że ludzie chcieli robić sobie z nami (bądź nam samym) zdjęcia, w końcu według nich wyglądałam jak jeden z krakowskich przebierańców pobierających opłatę w wysokości 20 zł za zrobienie wspólnej fotografii. Kto wie, może gdy nauczę się porządnie pozować, rozważę taki biznes, ponieważ, jak by nie było, ubrania tu zamieszczone to mój strój codzienny :D.

Temperatura przekraczała 30 stopni, zaś oddalonym od centrum plenerze atakowały nas komary, jednak dałyśmy radę. Nie ukrywam, że jestem bardzo zadowolona z otrzymanych zdjęć <3.

Część fotografii wrzuciłam na fb, tu zaś zamieszczę dodatkowo kilka niepublikowanych :) Miłego oglądania.
Ach, fakt, iż nie posiadają one znaków wodnych nie zmienia tego, że nie wyrażam zgody na kopiowanie, przerabianie, zamieszczanie na innych portalach oraz udostępnianie fotografii bez mojego pozwolenia. Wszystkie zamieszczone fotografie są wyłączną własnością moją oraz fotografa.


Ra ma rację, to GotHenco
Jonny Slut inspired

To NIE jest reklama papierosów. NIE, ponieważ są one złe, brzydkie, be i śmierdzą od nich włosy. Dzieci, nie palcie.
Goth po 3 dniach imprez, czyli jedyne słuszne CP na Wawelu

Dat hips :D

Welcome to my sensual world.

Być albo nie być- oto jest pytanie? Phi, dla gotha wybór jest prosty.

Too goth 4 you
Judging youChodźcie do mnie, nietoperki


Even more judging


Do sesji został zużyty jeden papieros i jedna modelka. Żaden przechodzień nie ucierpiał w trakcie jej trwania, jednak nie odpowiadam za to, co robili później.

ALL RIGHTS RESERVED 

To kiedyś będzie na okładce płyty Legs Imprfecta <32 komentarze:

 1. Te wściekłe syry <3 (cytat z nieocenionego Behemocza)
  Podoba mi się to szyfonowe zwiewne coś, to chusta? XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to chusta o wymiarach... właściwie nie wiem jakich, ale dużych :D mogę się nią cała okryć. Dorwałam ją przypadkowo i teraz używam jako szala/bluzy/turbanu/spódnicy/sukienki. Jak to mówię "lubię jak mi coś wisi koło uda".

   Usuń