poniedziałek, 18 lutego 2013

Maseczka Dermaglin Zielona Glinka Kambryjska


OPIS PRODUCENTA
Maseczka przeznaczona do skóry tłustej i trądzikowej, ma za zadanie wchłaniać zanieczyszczenia i toksyny dostarczając w zamian minerałów. Kompleks glinkowo-aloesowy oczyszcza skórę, odżywia ją i regeneruje, zmniejsza łojotok i zwęża pory, złuszcza stary naskórek, wpływa na zmniejszenie istniejących krostek i hamuje powstawanie nowych, łagodzi i koi podrażnienia.

SKŁAD
Kaolin Clay, Aqua, Aloe Vera, Avena Sativa, Dehydroacetic Acid
POJEMNOŚĆ I KOSZT
Saszetka o pojemności 20ml w cenie 5,69zł. Jedno opakowanie starcza na dwa-trzy użycia na całej twarzy.

KONSYSTENCJA
Jest to maseczka glinkowa, tak więc ma formę bardzo gęstej, szybko zasychającej papki.

STOSOWANIE
Do dwóch razy w tygodniu należy nałożyć na oczyszczoną skórę grubą warstwę maseczki i po 20 minutach zmyć ciepłą wodą.
Można również używać codziennie, nakładając maseczkę miejscowo na pojedyncze niedoskonałości.

DZIAŁANIE
Maseczka dobrze oczyszcza, skóra jest wyraźnie odświeżona i rozjaśniona, niedoskonałości obsuszone. Posiada wyraźne właściwości ściągające, skóra w zakażonym miejscu minimalnie szczypie podczas jej stosowania, już po około 3 minutach maseczka całkowicie zasycha przyjmując iście ufoludkową zieleń. Skóra jest wyraźnie zmatowiona, niedoskonałości zmniejszone, następnego dnia rano skóra wygląda na gładszą i uspokojoną. Należy pamiętać aby po użyciu tej intensywnie działającej maseczki dobrze nawilżyć skórę, w innym wypadku efekt będzie odwrotny od zamierzonego.
Warto kupić ją celem wypróbowania, na pewno nie zawiedzie oczekiwań, a może znacznie pomóc w walce z nadmiernym przetłuszczaniem się skóry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz