poniedziałek, 10 marca 2014

Konkurs Black Garden i Fabryki Zespołów

W okolicach Świąt Bożego Narodzenia na facebookowym fanpagu Fabryki Zespołów został zorganizowany konkurs, w którym można było wygrać ciekawe dodatki do ubioru ufundowane przez Black Garden. Zdążyłam zapomnieć o całej sprawie, gdy na początku lutego dostałam wiadomość mówiącą, że jako jedna z dwóch osób wygrałam. Było to bardzo przyjemne i dość śmieszne, ponieważ konkurs polegał na opisaniu swoich idealnych świąt, ja zaś napisałam mniej więcej tak:
Moje idealne święta to chwila, gdy siedzę w ciepłym mieszkaniu, na stole znajduje się kawa oraz własnoręcznie zrobiony tort czekoladowy, w tle zaś włączone jest ulubione radio; spokojnie czytam książkę, gdy nagle spiker oświadcza, że w tym roku w Krakowie zagrają The Sisters of Mercy. Nie zważając na ubranie, wyskakuję w piżamie na ulicę i z radości robię pajacyki. Sąsiedzi patrzą na mnie jak na wariata, nie dziwię im się i w chwili opamiętania tłumaczę powody mojego zachowania, częstuję wszystkich tortem i składam życzenia.

Jak widać delikatnie mówiąc, popłynęłam z opisem, jednak nie przebija to faktu iż o wygranej dowiedziałam się dzień po ogłoszeniu koncertu Sióstr w Krakowie. Jak widać, czasem niektóre rzeczy układają się jak w zwariowanym świątecznym życzeniu.

Same nagrody również okazały się być atrakcyjne, z  przedmiotów podzielonych między dwie osoby dostałam akurat te gadżety, które bardziej trafiały w mój gust. Tym sposobem stałam się właścicielką uroczego, czarnego toczka (siłą rzeczy został mi nadany kierunek imprezowej stylistyki, dokładniej napiszę o tym w kolejnym poście); rajstop z nadrukiem broni palnej, które od dłuższego czasu zamierzałam kupić, a także kraciasto-arlekinowych legginsów, nad którymi będę musiała trochę pomyśleć, jednak wydaje mi się, że będą stanowić ciekawy element stroju na co niektóre imprezy.

Myślę, że toczek swą premierę będzie mieć już niedługo, czym zresztą nie omieszkam pochwalić się na blogu :)

2 komentarze:

 1. Ojej, koncert! <3 Szkoda, że nie mogę chodzić. :/
  Zazdroszczę wygranej, chyba najbardziej podoba mi się toczek. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście szkoda, że nie możesz :x, toczek jest świetny, bardzo ładnie prezentuje się na żywo, jako, że nie jest przerysowany dobrze współgra z twarzą.

   Usuń